Back Menu
Artist Spillested Dag & Tid
L ø r 15:05 Electric Eye Sirkus Lørdag 15:05
L ø r 20:05 Biosphere Sirkus Lørdag 20:05
L ø r 14:25 Okay Kaya Hagen Lørdag 14:25
L ø r 15:55 Frøkedal & Familien Amfiet Lørdag 15:55
O n s 19:00 Beach Slang Hagen Onsdag 19:00
L ø r 16:45 Neurosis Sirkus Lørdag 16:45
O n s 18:50 AURORA Amfiet Onsdag 18:50
F r e 17:40 Lush Sirkus Fredag 17:40
O n s 19:50 Ane Brun Vindfruen Onsdag 19:50
O n s 19:50 M83 Sirkus Onsdag 19:50
L ø r 19:25 Foals Amfiet Lørdag 19:25
T o r 18:35 Erlend Ropstad Hagen Torsdag 18:35
F r e 16:55 Band Of Gold Amfiet Fredag 16:55
F r e 16:00 Gundelach Sirkus Fredag 16:00
T o r 14:15 Dagny Vindfruen Torsdag 14:15
F r e 19:45 Chvrches Sirkus Fredag 19:45
T o r 20:50 Stormzy Hagen Torsdag 20:50
T o r 21:45 Jamie xx Sirkus Torsdag 21:45
O n s 17:45 Jason Isbell Vindfruen Onsdag 17:45
T o r 21:35 PJ Harvey Amfiet Torsdag 21:35
L ø r 13:00 Midnight Choir Amfiet Lørdag 13:00
L ø r 19:20 Orlando Julius & The Heliocentrics Hagen Lørdag 19:20
F r e 16:55 Farao Hagen Fredag 16:55
L ø r 17:40 Sondre Justad Amfiet Lørdag 17:40
L ø r 21:55 Kvelertak Sirkus Lørdag 21:55
F r e 21:40 New Order Sirkus Fredag 21:40
F r e 17:50 Daughter Vindfruen Fredag 17:50
T o r 17:45 Floating Points – live Sirkus Torsdag 17:45
T o r 18:45 Mastodon Amfiet Torsdag 18:45
L ø r 18:30 Anderson .Paak Vindfruen Lørdag 18:30
T o r 15:55 Julia Holter Vindfruen Torsdag 15:55
F r e 21:30 Highasakite Amfiet Fredag 21:30
F r e 23:30 Fagernes Yacht Klubb Sentrum Scene Fredag 23:30
O n s 16:45 The Last Shadow Puppets Amfiet Onsdag 16:45
L ø r 17:40 FIDLAR Hagen Lørdag 17:40
L ø r 15:10 Great News Vindfruen Lørdag 15:10
F r e 18:45 Eagles Of Death Metal Amfiet Fredag 18:45
F r e 19:50 Ivan Ave & Mutual Intentions Vindfruen Fredag 19:50
L ø r 16:45 Kamasi Washington Vindfruen Lørdag 16:45
F r e 18:40 Thundercat Hagen Fredag 18:40
O n s 21:30 Massive Attack & Young Fathers Amfiet Onsdag 21:30
L ø r 14:25 Elephant9 med Terje Rypdal Amfiet Lørdag 14:25
L ø r 20:25 Death By Unga Bunga Vindfruen Lørdag 20:25
T o r 16:50 Rat Boy Hagen Torsdag 16:50
F r e 15:55 Oslo Sinfonietta spiller Steve Reich Vindfruen Fredag 15:55
F r e 15:05 NAO Hagen Fredag 15:05
L ø r 18:25 Savages Sirkus Lørdag 18:25
T o r 19:55 Arca Hi-Fi Klubben Torsdag 19:55
L ø r 17:50 Prins Thomas Hi-Fi Klubben Lørdag 17:50
T o r 17:50 The Black Madonna Hi-Fi Klubben Torsdag 17:50
O n s 15:55 VANT Vindfruen Onsdag 15:55
O n s 17:50 Ary Sirkus Onsdag 17:50
O n s 15:05 Aiming For Enrike Hagen Onsdag 15:05
L ø r 15:55 Whitney Hagen Lørdag 15:55
O n s 15:55 Christine And The Queens Sirkus Onsdag 15:55
O n s 23:00 Morgan Delt Revolver Onsdag 23:00
L ø r 23:00 The Besnard Lakes (CA) + Acres Wild John DEE Lørdag 23:00
O n s 23:00 Giant Sand (US) + The Secret Sound Of Dreamwalkers John DEE Onsdag 23:00
L ø r 23:30 Silver Apples Revolver Lørdag 23:30
T o r 15:05 Sushi x Kobe Hagen Torsdag 15:05
O n s 16:50 KING Hagen Onsdag 16:50
F r e 14:15 Arif Vindfruen Fredag 14:15
F r e 17:50 Fatima Yamaha Hi-Fi Klubben Fredag 17:50
L ø r 16:45 Jessy Lanza Hi-Fi Klubben Lørdag 16:45
L ø r 19:25 Fort Romeau Hi-Fi Klubben Lørdag 19:25
L ø r 21:10 Viagra Boys Hagen Lørdag 21:10
F r e 15:05 Hedvig Mollestad Trio Amfiet Fredag 15:05
O n s 15:05 Sweden Amfiet Onsdag 15:05
T o r 15:05 Frøder Amfiet Torsdag 15:05
F r e 15:55 Øyvind Morken Hi-Fi Klubben Fredag 15:55
T o r 15:55 Jlin Hi-Fi Klubben Torsdag 15:55
T o r 19:50 Amanda Bergman Vindfruen Torsdag 19:50
L ø r 13:50 Apothek Vindfruen Lørdag 13:50
O n s 23:30 Lightning Bolt (US) + Plunder Blå Onsdag 23:30
O n s 19:55 Mad Professor Hi-Fi Klubben Onsdag 19:55
O n s 20:45 Skepta Hagen Onsdag 20:45
O n s 23:30 Madi Banja (SE) + Philip Emilio Parkteatret Onsdag 23:30
T o r 21:25 Sibiir Biblioteket Torsdag 21:25
T o r 15:55 Okkultokrati Sirkus Torsdag 15:55
O n s 14:15 Ingebjørg Bratland Vindfruen Onsdag 14:15
F r e 23:30 Clark Swan Leiligheten (Rockefeller) Fredag 23:30
F r e 23:30 Lindstrøm + Jerry Folk + Olefonken Parkteatret Fredag 23:30
K l b 19:30 Moon Relay Blå Klubbdagen 19:30
K l b 20:30 Stian Westerhus Blå Klubbdagen 20:30
K l b 21:30 commonplace Blå Klubbdagen 21:30
K l b 22:30 PRTLVX Blå Klubbdagen 22:30
K l b 23:30 Death Team Blå Klubbdagen 23:30
K l b 00:30 Liima Blå Klubbdagen 00:30
K l b 17:00 Therese Aune Dattera Til Hagen Klubbdagen 17:00
K l b 18:00 Svømmebasseng Dattera Til Hagen Klubbdagen 18:00
K l b 19:00 Hajk Dattera Til Hagen Klubbdagen 19:00
K l b 20:00 kildaphew Dattera Til Hagen Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 Whales & This Lake Dattera Til Hagen Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Cezinando Dattera Til Hagen Klubbdagen 22:00
K l b 19:00 City In Stripes Gamla Klubbdagen 19:00
K l b 20:00 Razorbats Gamla Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 Rotvelt Gamla Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Magick Touch Gamla Klubbdagen 22:00
K l b 23:00 Yuma Sun Gamla Klubbdagen 23:00
K l b 17:00 Lumikide Internasjonalen Klubbdagen 17:00
K l b 18:00 Mayflower Madame Internasjonalen Klubbdagen 18:00
K l b 19:00 De Underjordiske Internasjonalen Klubbdagen 19:00
K l b 21:00 Hanne Kolstø Internasjonalen Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Atlanter Internasjonalen Klubbdagen 22:00
K l b 20:30 Erick Ellectrick & His Fantasy Gang Jaeger Klubbdagen 20:30
K l b 21:15 WHALESHARKATTACKS Jaeger Klubbdagen 21:15
K l b 22:00 HRPS Jaeger Klubbdagen 22:00
K l b 22:45 Trist Pike Jaeger Klubbdagen 22:45
K l b 23:30 Vilde Tuv Jaeger Klubbdagen 23:30
K l b 00:15 Emile The Duke/Aasen Jaeger Klubbdagen 00:15
K l b 20:30 Siv Jakobsen John Dee Klubbdagen 20:30
T o r 17:50 Nicole Sabouné Vindfruen Torsdag 17:50
F r e 20:50 Farida Biblioteket Fredag 20:50
O n s 21:25 Mats Wawa Biblioteket Onsdag 21:25
F r e 20:20 DJ EZ Hi-Fi Klubben Fredag 20:20
O n s 16:55 Matt Karmil Hi-Fi Klubben Onsdag 16:55
O n s 15:10 Charlotte Bendiks Hi-Fi Klubben Onsdag 15:10
F r e 23:30 The Damned John Dee Fredag 23:30
K l b 21:30 The Hallway John Dee Klubbdagen 21:30
K l b 22:30 Ludvig Moon John Dee Klubbdagen 22:30
K l b 23:30 Over The Trees John Dee Klubbdagen 23:30
K l b 21:00 Pelicat Kampen Bistro Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Antler Kampen Bistro Klubbdagen 22:00
K l b 19:30 Hanne Fjeldstad Kulturhuset Klubbdagen 19:30
K l b 20:30 Motorsegler Kulturhuset Klubbdagen 20:30
K l b 21:30 Krokofant Kulturhuset Klubbdagen 21:30
K l b 22:30 Elvic Kongolo Kulturhuset Klubbdagen 22:30
K l b 23:00 Bokassa Last Train Klubbdagen 23:00
K l b 00:00 The Cheaters Last Train Klubbdagen 00:00
K l b 21:00 Hiphoppoetikk Litteraturhuset Klubbdagen 21:00
K l b 19:00 Snikkikk med Pedro Carmona-Alvarez Litteraturhuset Klubbdagen 19:00
K l b 20:00 Live Foyn Friis Mir Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 Sgrow Mir Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Therese Aune Mir Klubbdagen 22:00
K l b 21:00 Tone Hille Bringsdal Mono Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Rivera Mono Klubbdagen 22:00
K l b 23:00 Dig Deeper Mono Klubbdagen 23:00
K l b 00:00 MEHK Mono Klubbdagen 00:00
K l b 19:00 Sløtface Parkteatret (fri alder) Klubbdagen 19:00
K l b 20:00 Cezinando Parkteatret (fri alder) Klubbdagen 20:00
K l b 20:00 Shit City Postkontoret Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 Gerilja Postkontoret Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Kosmik Boogie Tribe Postkontoret Klubbdagen 22:00
K l b 18:00 Morten Myklebust Revolver Klubbdagen 18:00
K l b 19:00 Frode Granum Stang Revolver Klubbdagen 19:00
K l b 20:15 Nelly’s Crush Revolver Klubbdagen 20:15
K l b 21:30 Wet Dreams Revolver Klubbdagen 21:30
K l b 22:45 Outer Limit Lotus Revolver Klubbdagen 22:45
K l b 00:00 The Switch Revolver Klubbdagen 00:00
K l b 20:00 Syndrom Subscene (fri alder) Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 Tirades Subscene (fri alder) Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Panda Panda Subscene (fri alder) Klubbdagen 22:00
K l b 23:00 High Tone Low Subscene (fri alder) Klubbdagen 23:00
K l b 18:00 Maraton Sukkerbiten Klubbdagen 18:00
K l b 19:30 Mando Diao Sukkerbiten Klubbdagen 19:30
K l b 21:00 Marinius Tilt Klubbdagen 21:00
K l b 19:00 Shakanaka Tilt Klubbdagen 19:00
K l b 20:00 Magnus Bechmann Tilt Klubbdagen 20:00
K l b 22:00 Strange Hellos Tilt Klubbdagen 22:00
K l b 23:00 Kajander Tilt Klubbdagen 23:00
K l b 20:00 SQRK Uhørt Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 NRWY Uhørt Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Kelvin Uhørt Klubbdagen 22:00
K l b 23:00 Radio 9 Uhørt Klubbdagen 23:00
K l b 19:30 Ludvig Moon Verkstedet Klubbdagen 19:30
K l b 20:30 Skóg Verkstedet Klubbdagen 20:30
K l b 21:30 Simen Mitlid Verkstedet Klubbdagen 21:30
K l b 22:30 Frances Wave Verkstedet Klubbdagen 22:30
K l b 23:30 Sauropod Verkstedet Klubbdagen 23:30
K l b 21:00 Strangelove The Villa Klubbdagen 21:00
K l b 21:45 Baya The Villa Klubbdagen 21:45
K l b 22:30 Carl Louis The Villa Klubbdagen 22:30
T o r 23:30 K-X-P (FI) + Dark On Tuesdays Mono Torsdag 23:30
K l b 23:15 Coucheron The Villa Klubbdagen 23:15
K l b 00:15 Nils Noa The Villa Klubbdagen 00:15
K l b 20:30 Ocean Dweller Pokalen Klubbdagen 20:30
K l b 21:00 Purple Hill Witch Vulkan Arena Klubbdagen 21:00
K l b 21:30 Sibiir Pokalen Klubbdagen 21:30
K l b 22:00 Nekromantheon Vulkan Arena Klubbdagen 22:00
K l b 22:40 ATTAN Pokalen Klubbdagen 22:40
K l b 23:10 Voivod Vulkan Arena Klubbdagen 23:10
K l b 19:00 Silver Lining Herr Nilsen Klubbdagen 19:00
K l b 20:00 MK’s Marvellous Medicine Herr Nilsen Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 Tito Lausteen Quartet Herr Nilsen Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Pristine Herr Nilsen Klubbdagen 22:00
K l b 23:00 SKADA Herr Nilsen Klubbdagen 23:00
O n s 20:50 Unnveig Aas Biblioteket Onsdag 20:50
F r e 21:25 Rise Above Biblioteket Fredag 21:25
L ø r 21:35 Skalla Biblioteket Lørdag 21:35
L ø r 21:00 Koo Koo Kitchen Biblioteket Lørdag 21:00
K l b 20:00 Chain Wallet Internasjonalen Klubbdagen 20:00
T o r 15:00 Debatt: Med kroppen som åsted Biblioteket Torsdag 15:00
L ø r 23:30 Unge Ferrari, Erik Lundin (SE) og Michel Dida (SE) Parkteatret Lørdag 23:30
L ø r 23:30 BORUSIADE (RO) + CHARLOTTE BENDIKS Jaeger Lørdag 23:30
F r e 23:30 MATTHEW HERBERT (UK) + CEDRIC MAISON (UK) Jaeger Fredag 23:30
T o r 23:30 FLOATING POINTS (UK) + TASKER (UK) Jaeger Torsdag 23:30
O n s 23:30 GILB’R (FR) + JAN SCHULTE (DE) Jaeger Onsdag 23:30
K l b 17:00 Hedvig Mollestad Trio Trikken Klubbdagen 17:00
T o r 23:30 Kill J (DK) + Noréll (DK) Internasjonalen Torsdag 23:30
F r e 23:30 Blaue Blume (DK) + Klubb Lollipop Internasjonalen Fredag 23:30
L ø r 23:30 Kenton Slash Demon (DK) + Indieseksuell Internasjonalen Lørdag 23:30
T o r 23:30 Crazy P (UK) + Andy Hart (DE/AU) Dattera Til Hagen Torsdag 23:30
L ø r 23:30 TCTS (UK) + Le P + Chris Stallion & Patski Love Stratos Lørdag 23:30
F r e 23:30 NAO (UK) DJ-sett + Kappekoff live Stratos Fredag 23:30
O n s 23:30 The Jillionaire (TT) + Rytmeklubben Stratos Onsdag 23:30
T o r 23:30 LeMarquis (FR) + Dan Bravo + WNDR Stratos Torsdag 23:30
F r e 23:30 TROYBOI (UK) + LADY LESHURR (UK) live Blå Fredag 23:30
T o r 23:30 Floorplan Sunkissed på Blå Torsdag 23:30
L ø r 23:30 Moxie Sunkissed på Blå Lørdag 23:30
F r e 23:00 Alunageorge (UK) + Loveless +++ Gamle Museet Fredag 23:00
L ø r 23:30 TESSELA (UK) + André Bratten Dattera Til Hagen Lørdag 23:30
F r e 23:30 Lotic (US) + Purpurrpurple Revolver Fredag 23:30
L ø r 23:30 Yung Lean (SE) + Emil Stabil (DK) m.fl. Gamle Museet Lørdag 23:30
O n s 16:50 PRAT: Are Kleivan – festivalens estetikk Biblioteket Onsdag 16:50
T o r 23:30 Bleached Pokalen Torsdag 23:30
O n s 18:50 PRAT: Vigdis Hjorth – opplesning Biblioteket Onsdag 18:50
O n s 19:05 The Switch – unswitched Biblioteket Onsdag 19:05
L ø r 21:40 Grace Jones Amfiet Lørdag 21:40
F r e 23:30 Matthew Dekay The Villa Fredag 23:30
L ø r 23:30 DeWalta The Villa Lørdag 23:30
T o r 16:50 PRAT: PJ Harvey – Den opne handa Biblioteket Torsdag 16:50
T o r 18:45 DEBATT: Poptimisme – pest eller kolera? Biblioteket Torsdag 18:45
F r e 16:45 Trist Pike – konsert og samtale Biblioteket Fredag 16:45
F r e 18:40 PRAT: New Order – Transmission Biblioteket Fredag 18:40
F r e 15:00 PRAT: Oslolåter Biblioteket Fredag 15:00
L ø r 14:00 Barneverksted Biblioteket Lørdag 14:00
L ø r 17:40 PRAT: Bassintervju med Nikolai Hængsle Eilertsen Biblioteket Lørdag 17:40
L ø r 19:25 Skrap – konsert og samtale Biblioteket Lørdag 19:25
L ø r 15:45 Oh Mama! Crew Biblioteket Lørdag 15:45
O n s 23:30 Kadavar (DE) + The Mormones Vulkan Arena Onsdag 23:30
O n s 23:00 Kaytranada + Mutual Intentions Gamle Museet Onsdag 23:00
T o r 19:25 DJ Koze Sirkus Torsdag 19:25
T o r 23:30 Riton (UK) + Finnebassen +++ Gamle Museet Torsdag 23:30
T o r 16:50 Seinabo Sey Amfiet Torsdag 16:50
T o r 23:30 Upstrokes + EuroTrash Krøsset Torsdag 23:30
F r e 23:30 Luke Elliot (US) + Woodland + The Late Great Krøsset Fredag 23:30
O n s 21:45 Kaytranada Sirkus Onsdag 21:45
T o r 20:50 ATTAN Biblioteket Torsdag 20:50
F r e 20:50 Section Boyz Hagen Fredag 20:50
F r e 14:15 Q&A med Honningbarna Hi-Fi Klubben Fredag 14:15
L ø r 15:10 Q&A med Kamasi Washington Hi-Fi Klubben Lørdag 15:10