Back Menu
Artist Spillested Dag & Tid
L ø r ... Electric Eye ... Lørdag ...
L ø r ... Biosphere Sirkus Lørdag ...
L ø r ... Okay Kaya ... Lørdag ...
L ø r ... Frøkedal & Familien ... Lørdag ...
O n s ... Beach Slang ... Onsdag ...
L ø r ... Neurosis ... Lørdag ...
O n s ... AURORA ... Onsdag ...
F r e ... Lush ... Fredag ...
O n s ... Ane Brun Vindfruen Onsdag ...
O n s ... M83 ... Onsdag ...
L ø r ... Foals ... Lørdag ...
T o r ... Erlend Ropstad ... Torsdag ...
F r e ... Band Of Gold ... Fredag ...
F r e ... Gundelach ... Fredag ...
T o r ... Dagny ... Torsdag ...
F r e ... Chvrches ... Fredag ...
T o r ... Stormzy ... Torsdag ...
T o r ... Jamie xx ... Torsdag ...
O n s ... Jason Isbell ... Onsdag ...
T o r ... PJ Harvey Amfiet Torsdag ...
L ø r ... Midnight Choir Amfiet Lørdag ...
L ø r ... Orlando Julius & The Heliocentrics ... Lørdag ...
F r e ... Farao Hagen Fredag ...
L ø r ... Sondre Justad Amfiet Lørdag ...
L ø r ... Kvelertak Sirkus Lørdag ...
F r e ... New Order Sirkus Fredag ...
F r e ... Daughter ... Fredag ...
T o r ... Floating Points – live ... Torsdag ...
T o r ... Mastodon ... Torsdag ...
L ø r ... Anderson .Paak ... Lørdag ...
T o r ... Julia Holter ... Torsdag ...
F r e ... Highasakite Amfiet Fredag ...
F r e 23:30 Fagernes Yacht Klubb Sentrum Scene Fredag 23:30
O n s ... The Last Shadow Puppets ... Onsdag ...
L ø r ... FIDLAR ... Lørdag ...
L ø r ... Great News ... Lørdag ...
F r e ... Eagles Of Death Metal ... Fredag ...
F r e ... Ivan Ave & Mutual Intentions Vindfruen Fredag ...
L ø r ... Kamasi Washington ... Lørdag ...
F r e ... Thundercat ... Fredag ...
O n s ... Massive Attack & Young Fathers Amfiet Onsdag ...
L ø r ... Elephant9 med Terje Rypdal ... Lørdag ...
L ø r ... Death By Unga Bunga ... Lørdag ...
T o r ... Rat Boy ... Torsdag ...
F r e ... Oslo Sinfonietta spiller Steve Reich Vindfruen Fredag ...
F r e ... Travis Scott ... Fredag ...
F r e ... NAO ... Fredag ...
T o r ... The Kills ... Torsdag ...
L ø r ... Savages ... Lørdag ...
T o r ... Arca Hi-Fi Klubben Torsdag ...
L ø r ... Prins Thomas Hi-Fi Klubben Lørdag ...
T o r ... The Black Madonna Hi-Fi Klubben Torsdag ...
O n s ... VANT ... Onsdag ...
O n s ... Ary ... Onsdag ...
O n s ... Aiming For Enrike ... Onsdag ...
L ø r ... Whitney ... Lørdag ...
L ø r ... Haim ... Lørdag ...
O n s ... Christine And The Queens ... Onsdag ...
O n s 23:00 Morgan Delt Revolver Onsdag 23:00
L ø r 23:00 The Besnard Lakes John DEE Lørdag 23:00
O n s 23:00 Giant Sand John DEE Onsdag 23:00
O n s ... ANOHNI: Hopelessness Sirkus Onsdag ...
L ø r 23:30 Silver Apples Revolver Lørdag 23:30
T o r ... Sushi x Kobe ... Torsdag ...
O n s ... KING ... Onsdag ...
F r e ... Arif ... Fredag ...
F r e ... Fatima Yamaha Hi-Fi Klubben Fredag ...
L ø r ... Jessy Lanza Hi-Fi Klubben Lørdag ...
L ø r ... Fort Romeau Hi-Fi Klubben Lørdag ...
L ø r ... Viagra Boys ... Lørdag ...
F r e ... Hedvig Mollestad Trio ... Fredag ...
O n s ... Sweden ... Onsdag ...
T o r ... Frøder ... Torsdag ...
F r e ... Øyvind Morken Hi-Fi Klubben Fredag ...
T o r ... Jlin Hi-Fi Klubben Torsdag ...
T o r ... Amanda Bergman ... Torsdag ...
L ø r ... Apothek ... Lørdag ...
O n s 23:30 Lightning Bolt (US) + Plunder Blå Onsdag 23:30
T o r ... The Avalanches ... Torsdag ...
O n s ... Mad Professor Hi-Fi Klubben Onsdag ...
O n s ... Skepta ... Onsdag ...
O n s 23:30 Madi Banja (SE) + Philip Emilio Parkteatret Onsdag 23:30
T o r ... Sibiir Biblioteket Torsdag ...
T o r ... Okkultokrati Sirkus Torsdag ...
O n s ... Ingebjørg Bratland Vindfruen Onsdag ...
F r e 23:30 Clark Swan Leiligheten (Rockefeller) Fredag 23:30
F r e 23:30 Lindstrøm + Jerry Folk + Olefonken Parkteatret Fredag 23:30
K l b 19:30 Moon Relay Blå Klubbdagen 19:30
K l b 20:30 Stian Westerhus Blå Klubbdagen 20:30
K l b 21:30 commonplace Blå Klubbdagen 21:30
K l b 22:30 PRTLVX Blå Klubbdagen 22:30
K l b 23:30 Death Team Blå Klubbdagen 23:30
K l b 00:30 Liima Blå Klubbdagen 00:30
K l b 17:00 Therese Aune Dattera Til Hagen Klubbdagen 17:00
K l b 18:00 Svømmebasseng Dattera Til Hagen Klubbdagen 18:00
K l b 19:00 Hajk Dattera Til Hagen Klubbdagen 19:00
K l b 20:00 kildaphew Dattera Til Hagen Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 Whales & This Lake Dattera Til Hagen Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Cezinando Dattera Til Hagen Klubbdagen 22:00
K l b 19:00 City In Stripes Gamla Klubbdagen 19:00
K l b 20:00 Razorbats Gamla Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 Rotvelt Gamla Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Magick Touch Gamla Klubbdagen 22:00
K l b 23:00 Yuma Sun Gamla Klubbdagen 23:00
K l b 17:00 Lumikide Internasjonalen Klubbdagen 17:00
K l b 18:00 Mayflower Madame Internasjonalen Klubbdagen 18:00
K l b 19:00 De Underjordiske Internasjonalen Klubbdagen 19:00
K l b 21:00 Hanne Kolstø Internasjonalen Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Atlanter Internasjonalen Klubbdagen 22:00
K l b 20:30 Erick Ellectrick & His Fantasy Gang Jaeger Klubbdagen 20:30
K l b 21:15 WHALESHARKATTACKS Jaeger Klubbdagen 21:15
K l b 22:00 HRPS Jaeger Klubbdagen 22:00
K l b 22:45 Trist Pike Jaeger Klubbdagen 22:45
K l b 23:30 Vilde Tuv Jaeger Klubbdagen 23:30
K l b 00:15 Emile The Duke/Aasen Jaeger Klubbdagen 00:15
K l b 20:30 Siv Jakobsen John Dee Klubbdagen 20:30
T o r ... Nicole Sabouné ... Torsdag ...
F r e ... Farida Biblioteket Fredag ...
O n s ... Mats Wawa Biblioteket Onsdag ...
F r e ... DJ EZ Hi-Fi Klubben Fredag ...
O n s ... Matt Karmil Hi-Fi Klubben Onsdag ...
O n s ... Charlotte Bendiks Hi-Fi Klubben Onsdag ...
T o r 23:30 The Damned John Dee Torsdag 23:30
K l b 21:30 The Hallway John Dee Klubbdagen 21:30
K l b 22:30 Ludvig Moon John Dee Klubbdagen 22:30
K l b 23:30 Over The Trees John Dee Klubbdagen 23:30
K l b 21:00 Pelicat Kampen Bistro Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Antler Kampen Bistro Klubbdagen 22:00
K l b 19:30 Hanne Fjeldstad Kulturhuset Klubbdagen 19:30
K l b 20:30 Motorsegler Kulturhuset Klubbdagen 20:30
K l b 21:30 Krokofant Kulturhuset Klubbdagen 21:30
K l b 22:30 Elvic Kongolo Kulturhuset Klubbdagen 22:30
K l b 23:00 Bokassa Last Train Klubbdagen 23:00
K l b 00:00 The Cheaters Last Train Klubbdagen 00:00
K l b 21:00 Hiphoppoetikk Litteraturhuset Klubbdagen 21:00
K l b 19:00 Snikkikk med Pedro Carmona-Alvarez Litteraturhuset Klubbdagen 19:00
K l b 20:00 Live Foyn Friis Mir Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 Sgrow Mir Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Therese Aune Mir Klubbdagen 22:00
K l b 21:00 Tone Hille Bringsdal Mono Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Rivera Mono Klubbdagen 22:00
K l b 23:00 Dig Deeper Mono Klubbdagen 23:00
K l b 00:00 MEHK Mono Klubbdagen 00:00
K l b 19:00 Sløtface Parkteatret (fri alder) Klubbdagen 19:00
K l b 20:00 Cezinando Parkteatret (fri alder) Klubbdagen 20:00
K l b 20:00 Shit City Postkontoret Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 Gerilja Postkontoret Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Kosmik Boogie Tribe Postkontoret Klubbdagen 22:00
K l b 18:00 Morten Myklebust Revolver Klubbdagen 18:00
K l b 19:00 Frode Granum Stang Revolver Klubbdagen 19:00
K l b 20:15 Nelly’s Crush Revolver Klubbdagen 20:15
K l b 21:30 Wet Dreams Revolver Klubbdagen 21:30
K l b 22:45 Outer Limit Lotus Revolver Klubbdagen 22:45
K l b 00:00 The Switch Revolver Klubbdagen 00:00
K l b 20:00 Syndrom Subscene (fri alder) Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 Tirades Subscene (fri alder) Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Panda Panda Subscene (fri alder) Klubbdagen 22:00
K l b 23:00 High Tone Low Subscene (fri alder) Klubbdagen 23:00
K l b 18:00 Maraton Sukkerbiten Klubbdagen 18:00
K l b 19:30 Mando Diao Sukkerbiten Klubbdagen 19:30
K l b 19:00 BLØSH Tilt Klubbdagen 19:00
K l b 20:00 Shakanaka Tilt Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 Magnus Bechmann Tilt Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Strange Hellos Tilt Klubbdagen 22:00
K l b 23:30 Kajander Tilt Klubbdagen 23:30
K l b 20:00 SQRK Uhørt Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 NRWY Uhørt Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Kelvin Uhørt Klubbdagen 22:00
K l b 23:00 Radio 9 Uhørt Klubbdagen 23:00
K l b 19:30 Ludvig Moon Verkstedet Klubbdagen 19:30
K l b 20:30 Skóg Verkstedet Klubbdagen 20:30
K l b 21:30 Simen Mitlid Verkstedet Klubbdagen 21:30
K l b 22:30 Frances Wave Verkstedet Klubbdagen 22:30
K l b 23:30 Sauropod Verkstedet Klubbdagen 23:30
K l b 21:00 Strangelove The Villa Klubbdagen 21:00
K l b 21:45 Baya The Villa Klubbdagen 21:45
K l b 22:30 Carl Luis The Villa Klubbdagen 22:30
T o r 23:30 K-X-P (FI) + Dark On Tuesdays Mono Torsdag 23:30
K l b 23:15 Coucheron The Villa Klubbdagen 23:15
K l b 00:15 Nils Noa The Villa Klubbdagen 00:15
K l b 20:30 Ocean Dweller Pokalen Klubbdagen 20:30
K l b 21:00 Spectral Haze Vulkan Arena Klubbdagen 21:00
K l b 21:30 Sibiir Pokalen Klubbdagen 21:30
K l b 22:00 Nekromantheon Vulkan Arena Klubbdagen 22:00
K l b 22:40 ATTAN Pokalen Klubbdagen 22:40
K l b 23:10 Voivod Vulkan Arena Klubbdagen 23:10
K l b 19:00 Silver Lining Herr Nilsen Klubbdagen 19:00
K l b 20:00 MK’s Marvellous Medicine Herr Nilsen Klubbdagen 20:00
K l b 21:00 Tito Lausteen Quartet Herr Nilsen Klubbdagen 21:00
K l b 22:00 Pristine Herr Nilsen Klubbdagen 22:00
K l b 23:00 SKADA Herr Nilsen Klubbdagen 23:00
O n s ... Unnveig Aas Biblioteket Onsdag ...
F r e ... Rise Above Biblioteket Fredag ...
L ø r ... Skalla Biblioteket Lørdag ...
L ø r ... Koo Koo Kitchen Biblioteket Lørdag ...
K l b 20:00 Chain Wallet Internasjonalen Klubbdagen 20:00
T o r 15:00 Debatt: Med kroppen som åsted Biblioteket Torsdag 15:00
L ø r 23:30 Unge Ferrari, Erik Lundin (SE) og Michel Dida (SE) Parkteatret Lørdag 23:30
L ø r 23:30 BORUSIADE (RO) + CHARLOTTE BENDIKS Jaeger Lørdag 23:30
F r e 23:30 MATTHEW HERBERT (UK) + CEDRIC MAISON (UK) Jaeger Fredag 23:30
T o r 23:30 FLOATING POINTS (UK) + TASKER (UK) Jaeger Torsdag 23:30
O n s 23:30 GILB’R (FR) + JAN SCHULTE (DE) Jaeger Onsdag 23:30
K l b 17:00 Hedvig Mollestad Trio Trikken Klubbdagen 17:00